Четвер, 22.03.2018, 04:14
Вітаю Вас Гість

Оренда квартир

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS


Розміщувати оголошення на сайті мають право тільки зареєстровані користувачі!  ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ (всього 3 хв.!!!)
Оголошення посередників автоматично видаляються, а користувач блокується!

 Купити та продати квартири в Івано-Франківську з повним юридичним супроводомОренда квартир Івано-Франківська

Портал оренди квартир в Івано-Франківську » Як правильно здати,винайняти квартиру в Івано-Франківську » Здати квартиру в оренду в Івано-Франківську » Оренда квартир Івано-Франківськ

Як підготувати квартиру до здачі
Передусім, радимо Вам поглянути на квартиру очима майбутнього наймача. Ви знаєте усі вади квартири, і якщо не усунули їх, то, щонайменше, навчилися якось долати.
Наприклад:

- при виході на балкон якщо сильно хлопнути балконними дверима, падає ручка замку, замок мимоволі закривається.
- одна з розеток іскрить і Ви, знаючи, що це може стати причиною пожежі, не користуєтеся нею.

Подібних "пасток" для наймача в квартирі може бути безліч. Це можуть бути заїдаючі штори, дверці шаф, що мимоволі відкриваються, дивани, що не розкладаються, і крісла, підтікаючі труби та багато іншого. Безглуздо попереджати про ці "пастки" наймача. Навіть, якщо він дуже акуратна людина і сам неухильно виконуватиме Ваші інструкції, до нього можуть приходити гості, яких обов'язково забудуть попередити. І взагалі люди у більшості забудькуваті. У Ваших інтересах усунути усі несправності до початку оренди.

Приберіть з квартири усі свої речі, які не знадобляться наймачеві. Що, окрім меблів, залишити в квартирі, передаючи її наймачеві? Зазвичай це вирішується господарем спільно з наймачем в процесі переговорів.

Реально оцініть стан квартири і виріште чи має потребу вона в ремонті. Стан квартири істотно впливає на величину плати за користування квартирою. Тому господарям часто доводиться робити вибір: зробити ремонт і здавати квартиру дорожче або змиритися з тим, що квартира від разу до разу все більше занепадатиме і її все важче буде здати. Якщо квартира буде досить довго стояти порожньою, то доведеться послідовно знижувати плату за найм.

Потравіть в квартирі комах. Добре вимийте в квартирі усе, що миється, почистіть усе, що чиститься і натріть усе, що блищить. Вставте лампочки у вхідному тамбурі, на сходах у ліфті (якщо не самі, то добийтеся, щоб це зробили працівники ЖЕО). Стан під'їзду має велике значення для мешканця в ухваленні рішення про оренду квартири та і на величину орендної плати впливає теж.

Категорія: Оренда квартир Івано-Франківськ | Додав: orenda (27.01.2011)
Переглядів: 721 | Теги: правила здачі квартири в оренду, підготовка до здачі квартири, поради по здачі квартири | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Форма входу

Форма входу

Подача оголошень

Корисна інформація

Twitter

Здати, зняти квартиру

Оренда житла

Довгострокова оренда житла в Івано-Франківську

Винайму квартиру

Підселення (здаю, шукаю на квартиру)

Підселюся (зніму, шукаю підселитися)

Подобова оренда житла в Івано-Франківську

Пошук

Каталог сайтів

Новини та статті

Наше опитування

Яка квартира Вам потрібна?
Всього відповідей: 818

Лічильники

Статистика