П`ятниця, 22.06.2018, 03:51
Вітаю Вас Гість

Оренда квартир

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS


Розміщувати оголошення на сайті мають право тільки зареєстровані користувачі!  ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ (всього 3 хв.!!!)
Оголошення посередників автоматично видаляються, а користувач блокується!

 Купити та продати квартири в Івано-Франківську з повним юридичним супроводомПравила подачі оголошень

Правила подачі оголошень
1. Контактна інформація вказується у спеціально відведених місцях:
контактна особа, E-mail, Web-site, Телефон. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вказувати контактну інформацію у полі тексту (оголошення)!!! В разі порушення користувач автоматично заблоковується.
2. Забороняється щоразу дублювати оголошення. Повторно подати оголошення можна в разі закінчення терміну актуальності оголошення.
3. Правильність заповнення додаткових полів. Наприклад, в додатковому полі «оголошення від – посередника,власника» потрібно вказати ким Ви являєтесь. В разі зловмисно неправдивої інформації Ваш акаунт буде заблоковано і в подальшому будь-які оголошення з вказаним контактним телефоном публікуватися не будуть!
4. З 01.01.2011 р. подача оголошень для посередників являтиметься платною.
Нововедення зроблено з метою підвищення якості оголошень і перешкоджанню масового дублювання.

Правила подачі оголошень для посередників
1. Вартість подачі одного оголошення складає 3 грн.
2. Порядок подачі оголошення:
2.1.Платне оголошення відправляється на електронну скриньку orendafr@gmail.com, після чого воно добавляється на сайт модератором . Оплата здійснюється протягом 48 год. після опублікування оголошення на сайті. В разі не надходження оплати протягом 48 год. оголошення видаляється з сайту, а сам користувач і його контактні дані потрапляють в «Чорний список», що унеможливлює в майбутньому подальше розміщення інформації на сайті.
2.2.Відправлення попередньої заявки через електронну пошту: в полі тема оголошення потрібно вказати назву «Платне розміщення інформації», а в самому тексті вказуєте повний зміст оголошення, при можливості добавляєте фотографії.
2.3.Перерахування коштів здійснюється в системі WebMoney на електронний гаманець Z901664515842

Форма входу

Форма входу

Подача оголошень

Корисна інформація

Twitter

Здати, зняти квартиру

Оренда житла

Довгострокова оренда житла в Івано-Франківську

Винайму квартиру

Підселення (здаю, шукаю на квартиру)

Підселюся (зніму, шукаю підселитися)

Подобова оренда житла в Івано-Франківську

Пошук

Каталог сайтів

Новини та статті

Наше опитування

Яка квартира Вам потрібна?
Всього відповідей: 823

Лічильники

Статистика
www.ALL-TOP.ru Каталог
сайтів України Каталог сайтов Украины от A до Z Белый каталог сайтов. Без обратной ссылки. Каталог ссылок BazaPNZ, Top 100. catalog.iv-fr.net каталог сайтов База недвижимости Украины Goon Каталог сайтов Украинский портАл Українські лінки - Білий каталог сайтів, безкоштовна розкрутка сайтів, реєстрація в каталозі UkrNET - поисково-информационный ресурс Веб-справка - каталог сайтов UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Разместить сайт бесплатно. Разместить сайт в каталог каталог сайтів Супермаркет нерухомості business directory Каталог MyList.com.ua Каталог ресурсов. Каталог полезных ресурсов Веб-справка - каталог сайтов Сайти Івано-Франківська Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Б І З Н Е С - І Н Ф О Р М - Каталог фірм, підприємств, товарів та послуг України Белый каталог для размещения сайтов Недвижимость - каталог сайтов фирм и компаний, Ивано-Франковск карта Киева Каталог ссылок 'Мир Недвижимости Украины.' Квартиры, Новостройки